Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Betonové ploty

Naše betonové ploty jsou vyráběny jedinečnou technologií. Všechny produkty jsou "exklusiv", tzn. jsou vyrobeny s minimem pórů. Novinkou je imitace dřevěné desky a štípané břidlice v hnědé barvě. Plot z těchto desek vytvoří malebné zátiší ve vaší zahradě.
Ve spolupráci s kovovýrobou jsme schopni zkrášlit vaši předzahrádku, či vytvořit dostatečnou intimitu a soukromí kolem vašeho domu.
Všechny druhy desek jsme schopni dodat až ve dvanácti barvách, vše ve vysoké kvalitě a pevnosti. Každá část betonového plotu je vystužena ocelovým roštem z armovací oceli dle ČSN.

NAŠE NABÍDKA

Bridlice

BŘIDLICE

Drevo

DŘEVO

Štiepané Drevo

ŠTÍPANÉ DŘEVO

Žula

ŽULA

Tehla

CIHLA

 

 

 

 SLOUPKY

Bridlica

BŘIDLICE

Drevo

DŘEVO

Hladký Slick

HLADKÝ SLICK

Hladký

HLADKÝ

 
 
 

O naší firmě

Zajišťujeme dodání a montáž stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, plissé, atd.). Dále pak bran, branek a garážových vrat, také nově i v hliníkové variantě. V naší nabídce najdete také široký sortiment plotů, oplocení, pletiva a veškerého příslušenství k tomu. Naši vyškolení zaměstnanci a prodavači vám poskytnou rady a odpoví vám na všechny vaše otázky.

Více o naší firmě