Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Schody

Nabízíme vám výrobu schodiště na míru ve špičkovém provedení. Montujeme schodiště přímé, točité, segmentové i vřetenové z kvalitních materiálů. Ke každému schodišti přistupujeme individuálně s ohledem na prostor. Velký důraz je kladen zejména na rozčlenění schodišťových stupňů tak, aby chůze po schodech byla bezpečná a příjemná.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Váš plot zaměříme, vyrobíme a nainstalujeme. V případě zájmu vám dodáme oboustrannou desku. Vyplňte náš poptávkový furmulář. Rádi zodpovíme vaše veškeré dotazy.

VZORNÍK SCHODY

Vzor 1
Vzor 2
Vzor 3
Vzor 4
Vzor 5
Vzor 6

O naší firmě

Zajišťujeme dodání a montáž stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, plissé, atd.). Dále pak bran, branek a garážových vrat, také nově i v hliníkové variantě. V naší nabídce najdete také široký sortiment plotů, oplocení, pletiva a veškerého příslušenství k tomu. Naši vyškolení zaměstnanci a prodavači vám poskytnou rady a odpoví vám na všechny vaše otázky.

Více o naší firmě