Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Garážová vrata

 
 

SEKČNÍ
GARÁŽOVÁ VRATA

Nejpoužívanější typ
garážových vrat.

POSUVNÁ
GARÁŽOVÁ VRATA

Možnost částečného otevření vždy přesně na míru.

DVOUKŘÍDLOVÁ
GARÁŽOVÁ VRATA

Garážová vrata jsou ideální do garáže s minimálním ostěním a nadpražím.

ROLOVACÍ
GARÁŽOVÁ VRATA

Lehká, pevná, tichá s dlouhou životností bez koroze.

Výklopná vrata Berry - nejprodávanější garážová vrata v Evropě

Lepší ochrana proti vloupání - díky jedinečnému uzamknutí otočnou západkou je vypáčení vrat prakticky nemožné. Více profilu, více výrazu - nové kazetové motivy mají ještě výraznější profil. Příkladem vysoké úrovně bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou flexibilní ochranné kryty nad rameny pák. Dokonale zakrývají nebezpečný prostor a snižují tak nebezpečí rozdrcení nebo sevření. Vícenásobný pružinový systém spolehlivě zajišťuje vrata proti spadnutí. Pokud by se jedna z pružin zlomila, zajišťují vrata ostatní, nedotčené pružiny. Vzdálenost vinutí pružin je tak malá, že jsou proti sevření chráněny i dětské prstíky.

Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Díky tomu nezůstane mezi vraty a rámem žádná mezera. Vrata jsou kolem dokola těsně uzavřena.

Jedinečné uzamknutí výklopných vrat Hörmann otočnou západkou pevně uchytí rohy křídla vrat na rám a uzamkne je tak mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je tím prakticky nemožné.

Sekční garážová vrata - den za dnem větší komfort a bezpečnost

Sekční vrata jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jsou vynikajícím způsobem zpracována a nabízejí nejvyšší úroveň komfortu obsluhy a funkční bezpečnosti. Splňují vysoké bezpečnostní požadavky evropské normy 13241-1. V této sérii zaručeně naleznete vrata vašeho přání: s masivní dřevěnou nebo ocelovou výplní, s různými motivy jako jsou kazety, drážka atd., s různými povrchy a v množství barevných variant.

Nastavitelné, patentované vodicí kladky, stabilní držáky kladek a bezpečnostní vodicí kolejnice brání vykolejení. Křídlo vrat je tak bezpečně odstaveno pod stropem. Dlouhodobá ochrana odolná proti povětrnosti - patka zárubně o výšce 4 cm z umělé hmoty odolné proti křehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí – i při trvajícím mokru.

Sekční vrata Hörmann s torzními pružinami na obou stranách se vyznačují patentovanou pojistkou pro případ zlomení pružiny. Při eventuálním prasknutí pružiny je chod vrat ihned zastaven a vratové křídlo se nezřítí.

Potřebujete více informací? Vyžádejte si odborný prospekt!

Pohony garážových vrat - kvalita made in Germany od evropského výrobce č. 1

Jakmile se garážová vrata zavřou, zajištění proti zvednutí automaticky zaskočí do dorazu vodicí kolejnice, vrata jsou ihned pevně uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Provede se to čistě mechanicky, a proto zůstane účinné i při výpadku proudu! Vyberte si z těchto dvou inovativních pohonů Hörmann. Dodávají se standardně s čtyřtlačítkovými ručními vysílači. Potřebujete více informací? Vyžádejte si náš odborný prospekt.

 

O naší firmě

Zajišťujeme dodání a montáž stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, plissé, atd.). Dále pak bran, branek a garážových vrat, také nově i v hliníkové variantě. V naší nabídce najdete také široký sortiment plotů, oplocení, pletiva a veškerého příslušenství k tomu. Naši vyškolení zaměstnanci a prodavači vám poskytnou rady a odpoví vám na všechny vaše otázky.

Více o naší firmě