Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Firma

Specializujeme se na montáž oken, dveří a stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, plissé, atd.). Dále pak bran, branek a garážových vrat. V naší nabídce najdete také široký sortiment plotů, oplocení, pletiva a veškerého příslušenství k tomu.

Dále se věnujeme dodávce a kompletní pokládce podlahových krytin (vinylové, PVC, dřevěné a laminátové podlahy, koberce a doplňky) a montáži interiérových dveří včetně kompletního příslušenství.

Spokojenost našich klientů je pro nás tím nejdůležitějším. Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim potřebám. Naši vyškolení zaměstnanci a prodavači vám nabídnou na prodejně nebo zde rady a odpoví vám na všechny vaše otázky.

O naší firmě

Zajišťujeme dodání a montáž stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, plissé, atd.). Dále pak bran, branek a garážových vrat, také nově i v hliníkové variantě. V naší nabídce najdete také široký sortiment plotů, oplocení, pletiva a veškerého příslušenství k tomu. Naši vyškolení zaměstnanci a prodavači vám poskytnou rady a odpoví vám na všechny vaše otázky.

Více o naší firmě